registrovat přihlásit
Uprostřed polí
<
>
Autor: Dagmar Veselková (Veselková Dagmar)   |   Vloženo: 08.03.2010  |   Zobrazeno: 1070x   |   ID: 030804220029
Uprostřed polí
zařazení
exif
Velikost (B)381286
Fotografie nemá přidělený turistický cíl. Přiřadit

popis
Gotický kostelík sv. Petra a Pavla v polích zaniklé obce Dolany (Chříč)
Informace
Objednat výrobky Scenerie s touto fotografií - ukázka výrobků
Rámeček (Info)
Magnetka (Info)
Trhací bloček (Info)
Zápalky (Info)
Tisk fotografií (Info)

Ceny pro distributory dle ceníku
Další fotografie ze stejného regionu
Komentáře k této fotografii
Přidat komentář
ALT TITLE
Dagmar Veselková, 20.03.2010
Taky mi vadí, že jsem nebyla dost pohotová a koníky nechytla dřív, než došli až ke kostelíku :-( (a nad mraky jsem taky uvažovala, jestli jsem to trochu nepřehnala...) :-)
ALT TITLE
calidore, 20.03.2010
ty mraky už jsou na mě trošku moc, ale jinak fajn. Dotyk koně není, ale i tak to chytá za oči, škoda, že tam není 2x více místa, pak by to bylo OK.
ALT TITLE
Dagmar Veselková, 10.03.2010
[citace=laren]Velmi zajimave misto. Z nahledu mi to sice moc neprislo, ale vysofteny je to nastesti tak akorat. Skoda dotyku kone s kostelikem (kdyby to byl beran..:) Jestli tam ty kone byvaji casto, tak bych zkousel jeste dalsi zabery i s jinym svetlem apod. Ale rychle nebo Ti to vyfouknu:) - fakt pekne misto. Na podzim i v zime to musi byt parada. [/citace] Místo je to úžasné, a kde se tam vzali ti koně, to vůbec netuším. Prostě se najednou objevili. Byla jsem z té pastorální scény tak zkoprnělá, že jsem to ani nestihla pořádně vyfotit, než došli až ke kostelu...
ALT TITLE
laren, 09.03.2010
Velmi zajimave misto. Z nahledu mi to sice moc neprislo, ale vysofteny je to nastesti tak akorat. Skoda dotyku kone s kostelikem (kdyby to byl beran..:) Jestli tam ty kone byvaji casto, tak bych zkousel jeste dalsi zabery i s jinym svetlem apod. Ale rychle nebo Ti to vyfouknu:) - fakt pekne misto. Na podzim i v zime to musi byt parada.
REKLAMA

 

LifeStraw - filtr špinavé vody

Napište nám